Pin It

O blogu

Strona wniosek.org powstała jako mój osobisty blog. Z założenia ma pomagać w oszczędzaniu, uprościć i przyśpieszyć proces wyboru produktów finansowych przez użytkowników, przedstawić moje opinie i recenzje usług finansowych. Umożliwia porównanie ofert wybranych instytucji finansowych pod względem atrakcyjności i kosztów dla danego klienta. System formularzy i wniosków, które można wypełnić online gwarantuje usprawnienie procesu zakładania konta osobistego albo zaciągnięcia pożyczki.avatar-damian2-80px

O mnie

Mam na imię Damian i chcę podzielić się na tym blogu moją wiedzą na temat rynku finansowego. Pomagać w oszczędzaniu, inwestowaniu i rozsądnym zadłużaniu się. Ten blog finansowy i jego popularność będzie odpowiedzią na potrzebę zdobywania wiedzy oraz rozwagi ekonomicznej.

Chcę prowadzić dyskusję z czytelnikami w komentarzach więc Witam Cię serdecznie i zapraszam do komentowania.

feedback-for

bixabay.com

Komentarze z opiniami

Klienci banków maja możliwość oceny wybranego produktu albo usługi zostawiając na stronie swój komentarz. Moderowanie komentarzy zapewnia ich merytoryczność i nie dopuszcza do przypadków uprawiania czarnego PR przez konkurencje czyli tzw. „hejtowania”. Merytoryczne wypowiedzi przechodzą moderacje i zostają zatwierdzone.

System odnośników do wniosków

Dzięki współpracy strony z sieciami afiliacyjnymi użytkownicy mini portalu maja możliwość bezpośredniego skorzystania z wybranego przez siebie produktu finansowego. System umożliwia przejście na stronę wybranej instytucji finansowej bezpośrednio do wniosku o konto, lokatę albo kredyt. Znacznie przyśpieszając i upraszczając proces jaki użytkownik przechodzi od petenta po klienta.

Pozdrawiam

Damian

O blogu
  • 4.80 / 5 5
5 głosów, średnia: 4.80 (wynik: 95%)

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
2000
wpDiscuz